Kosmetický salon Kafková

Renáta Kafková, DiS.

Permanentní prodloužení řas

Prodlužování řas metodou řasa na řasu

Permanentní prodloužení řas je novým způsobem jak prodloužit, natočit a zhustit vaše řasy. Oproti klasické řasence nebo nalepovacím řasám je permanentní prodloužení dlouhodobým řešením, které vám nejen zjednoduší péči o vaše řasy, ale na rozdíl od řasenky je prodlouží.

Permanentní prodloužení řas vypadá naprosto přirozeně. To je dáno metodou, která spočívá aplikací náhradních řas přímo řasa na řasu. I když jsou vaše řasy nevýrazné, tak díky této metodě získáte dlouhé a husté řasy nebo řasy délky či barvy dle vašeho přání.

Aplikace permanentního prodloužení řas

Náhradní řasy mohou mít různou délku, tvar prohnutí a dokonce mohou mít i různé barvy. Před samotnou aplikací je nutné vlastní řasy důkladně odlíčit, aby se nové řasy bez problému spojily s původními.

V mém salonu využívám k permanentnímu prodloužení řas speciální lepidlo, které je hypoalergenní a přímo určeno na takovéto použití a má dlouhodobý lepící efekt. Nemusíte se obávat vedlejších účinků či jakéhokoliv působení na zdraví. Má práce je přesná a lepidlo aplikuji jen tam, kde je potřeba.

Kvalita permanentně prodloužených řas

Prodloužené řasy mají dlouhou výdrž. Přibližně za tři měsíce dochází k vypadnutí vlastní řasy a na jejím místě začne růst nová. Proto je vhodné prodloužené řasy včas doplňovat – cca po třech až čtyřech týdnech.

Kvalita permanentního prodloužení řas také závisí na kosmetičce, která takto řasy upravuje. Dokážu vám doporučit vhodný typ, délku a konečnou hustotu řas. Vše samozřejmě záleží na vašem přání. Každopádně díky této bezpečné metodě permanentního prodloužení řas je každá žena více svůdnější.

Ceník permanentního prodloužení řas

Prvotní aplikace řasa na řasu
Čas: 1,5 - 2 hodiny
990 Kč
Doplnění řas do 3 týdnů380 Kč
Doplnění řas do 4 týdnů450 Kč
Odstranění řas200 Kč
Doplňkové služby
Nalepení kamínkuZdarma
Aplikace barevných řasZdarma
Barvení řas80 Kč
Úprava obočí70 Kč
Barvení obočí80 Kč

Objednejte si permanentní prodloužení řas ještě teď!