Kosmetický salon Kafková

Renáta Kafková, DiS.

FOR LIFE & MADAGA

Česká profesionální kosmetika na francouzských základech

Tradiční ověřená značka od roku 1994 Výroba a vývoj kosmetických přípravků FOR LIFE & MADAGA probíhá pod přísnou kontrolou dle standardů EU. Všechny přípravky jsou koncipovány se záměrem maximálního využití vlastností účinných látek.

madaga - kosmeticka značka Abychom dosáhli špičkové kvality, vysoké účinnosti a šetrnosti přípravků FOR LIFE & MADAGA, vyrábíme je za přísných provozních podmínek pomocí nejmodernější technologie HIGH TECHNOLOGY III (obdobná jako u léčiv) ve sterilním prostředí bez přístupu atmosférického vzduchu. Významným kritériem je minimalizace či úplné vyloučení potenciálních alergenů (jako jsou konservační látky a parfemace) a nahrazení původních syntetických olejů novými přírodními oleji a estery. Přípravky FL lze právem zařadit do kategorie selektivní přírodní kosmetiky.

Výroba přípravků FOR LIFE & MADAGA - HIGH TECHNOLOGY III zajišťuje:

kosmetika
 • rychlejší transdermální vstřebatelnost přípravků
 • okamžitý transport účinných látek do pokožky
 • vyšší ochranu pleti před vnějšími vlivy
 • vyloučení tvorby komedonů, zamezení rozšiřování pórů
 • vyšší účinek - hydratace, výživa a regenerace
 • zvýšení tolerance pro citlivé typy pletí
 • garanci maximální bezpečnosti a šetrnosti přípravků

 

Garance „čerstvosti“ přípravku

Veškeré naše produkty jsou z výroby distribuovány přímo k Vám zákazníkům, bez dalšího zatížení obchodních řetězců. Z tohoto důvodu garantujeme vždy čerstvé zboží. Zejména tento fakt považují zákazníci za jednu z hlavních předností společnosti FOR LIFE & MADAGA před konkurencí.

Tipy a doporučení kosmetické péče

Jak správně pečovat o svoji pleť?
Nejdůležitější pravidlo je ukryto v pečlivém výběru přípravků. Nelze očekávat, že jediný krém napraví vše, co bylo dlouhodobě zanedbáno a je tedy zbytečné bezhlavě utrácet za tzv. zázračné přípravky, jejichž účinek je přinejmenším sporný. V žádném případě bychom neměli neuváženě kombinovat přípravky různých firem, aniž bychom znali jejich efekt, poněvadž právě takové chování vede mnohdy k trvalému a nenapravitelnému poškození kůže, které se může projevit ihned nebo až za několik let.
Doporučené kombinace přípravků jednotlivých řad
Pleťové přípravky pro ošetření obličeje, krku a dekoltu je možné kombinovat při dodržení základních pravidel použití přípravků. Jednotlivé řady výrobků by na sebe měly vzájemně navazovat svým základem a především účinnými látkami. Proto je vhodné používat zejména výrobky jedné řady, případně je kombinovat s řadou stejného výrobce. Nedoporučuje se kombinovat přípravky od několika výrobců současně z důvodu naprosté odlišnosti složení. Pamatujte, že nevhodná kombinace kosmetických produktů může vyvolat kožní reakci!
Tři základní kroky, které postačí dodržet pro kvalitní péči o pleť

1. Čištění a tonizace 2. Ochrana 3. Regenerace, výživa + hydratace

SADY KOMPLETNÍ PÉČE – ZÁKLADNÍ PRAVIDLO POUŽITÍ PŘÍPRAVKŮ

Pro dosažení maximálních výsledků v péči o pleť jsou připraveny sady kompletní péče, obsahující pečlivě zvolené přípravky respektující biologické funkce kůže v dlouhodobém horizontu jejich používání. Při ošetření pleti dodržujte jednoduché pravidlo tří kroků aplikace:

 1. krok: dokonalé vyčištění pleti -čisticí mléko (nebo jiná emulze), případně peeling (ne příliš často- peeling s brusnými složkami 1 až 2 krát měsíčně , u mladé pleti 1 krát týdně, enzymatický peeling 1 krát měsíčně), nakonec vždy dočistíme tonikem.
  Čistíme do té doby, dokud není vatový tamponek (pakliže jej používáte) skutečně čistý. Pokud čištění ošidíte, pak je zbytečné investovat do dalších přípravků. Neměly by šanci dostat se skutečně do pokožky.

 2. krok: aktivní přípravek- sérum, gel, maska.

 3. krok: krém.