Kosmetický salon Kafková

Renáta Kafková, DiS.

Kosmetické služby

Na začátku každého ošetření zkonzultujeme aktuální stav vaší pleti a podle něj vybereme nejvhodnější produkty k péči. Všechna ošetření pleti obsahují tyto postupy péče – čištění a tonizaci, přípravu pleti – peeling, hloubkové čištění ultrazvukovou špachtlí – dle stavu a potřeb pleti, úprava obočí, aplikaci aktivních látek – ampule nebo sérum, uvolňující masáž, aplikace masky, závěrečný krém. Při ošetření využíváme přístrojovou galvanizaci dle aktuálních potřeb pleti.

Přehled ošetření a cen

PURECelkový čas: 60 minutCena: 590 Kč
UNIQUECelkový čas: 90 minutCena: 790 Kč
EXKLUSIVECelkový čas: 110 minutCena: 1 090 Kč

Popis jednotlivých ošetření a dalších služeb včetně jejich cen najdete níže.

PURE

Základní čistící ošetření - řešení pro aknózní pleť, při nadměrné tvorbě kožního mazu, rozšířených porech a lesku pleti. Hlavní aktivní látky – enzymy papáji a ananasu, kalcium, pantenol, extrakt dubové kůry, extrakt arniky horské, šalvěj.

Celkový čas: 60 minutCena: 590 Kč

UNIQUE

ošetření vyvinutá k řešení specifických požadavků náročné pleti

HYALURONIC ACID

OMLAZUJÍCÍ PÉČE S VYSOKOU DÁVKOU HYDRATACE

KYSELINA HYALURONOVÁ je obsažena v lidském těle a hojně se využívá v kosmetice pro vyhlazení vrásek. Vyznačuje se vynikající schopností vázat a udržet vodu v pleti, čímž napomáhá k vyplnění a vypnutí vrásek v oblasti čela, úst a nosoretních rýh. Hlavní aktivní látky: vitamín E, pantenol, kyselina hyaluronová, polysacharidový komplex, bimolekulární komplex z mořské řasy.

COLLAGEN ACTIVE

OŠETŘENÍ VÝZNAMNĚ OBNOVUJE ELASTICITU PLETI A NAVRACÍ MLADISTVÉ KONTURY OBLIČEJE A KRKU

Kolagen je základní bílkovina našeho organismu. Kolagenová vlákna ovlivňují pružnost a vláčnost pokožky a její stárnutí. Zevní dodání kolagenu má významný efekt pro obnovu a posílení kolagenové struktury pokožky, ochranu a regeneraci. Hlavní aktivní látky: TRANSDERMÁLNÍ COLLAGEN 96%, kyselina hyaluronová, vitamin E a mikroemulzní systém - stimuluje proces syntézy kolagenových vláken a vyhlazování vrásek.

BIO NATURE

JEDINEČNÉ OŠETŘENÍ NA BÁZI BIOAKTIVNÍCH INGREDIENCÍ

MULTIGENERAČNÍ ANTI-AGE EFEKT – od prvních vrásek až po hluboké, buněčná ochrana, prevence příznaků stárnutí pleti, stimulace kolagenu, detox a neutralizace volných radikálů v pokožce. Hlavní aktivní látky: delta viniferin – biotechnologický extrakt ze šťávy hroznů ( buněčná ochrana,  prevence příznaků stárnutí pleti, stimulace kolagenu, detox ), BIO olej z hroznových jader, mandlový olej, bambucké máslo, biosacharid, anorganický UV titan, Vitamíny E, A, F a minerály.

SENSITIVE

EFEKTIVNĚ ZKLIDŇUJÍCÍ A REGENERAČNÍ OŠETŘENÍ PRO CITLIVÉ TYPY PLETÍ

Hlavní aktivní látky: medilan – vysoce čistý tuk je významný pro své hojivé účinky a vysokou snášenlivost, osmocid, vitamin E – významně působí na regeneraci buněk a jako antioxidant, přírodní a ochranné oleje, hydratační složky, včelí vosk, pantenol.

Celkový čas: 90 minutCena: 790 Kč

EXKLUSIVE

MY SECRET 24 GOLD

HIGH TECH PÉČE A ENERGIZUJÍCÍ SÍLA PRO DOKONALÝ VZHLED ZA POUŽITÍ EXKLUZIVNÍCH INGREDIENCÍ

Sjednocuje pleť, vyhlazuje vrásky dodáním objemu a chrání pleť před poškozením v důsledku působení času.
Hlavní aktivní látky: MIKROPRÁŠKOVÉ 24 Ka ZLATO – rozjasňující a omlazující efekt, VYSOKÉ KONCENTRACE KOLOIDNÍHO ZLATA – stimulační a antibakteriální efekt, kaviár, ROSTLINNÉ BUNĚČNÉ EXTRAKTY (chrání proti předčasnému stárnutí pleti, napomáhají redukovat mimické i hluboké vrásky, zlepšují elasticitu, omlazují a zjemňují vzhled pleti, navrací přirozený jas), protivráskové aktivní látky – HYALURONIC ACID a COLLAGEN, vitaminové mikrokapsule.
Součástí ošetření je aplikace exfoliační masky a regenerační zábal rukou.

Celkový čas: 110 minutCena: 1 090 Kč

Další kosmetické služby

Úprava obočí 70 Kč
Barvení obočí 80 Kč
Barvení řas 80 Kč
Depilace nohou po kolena 290 Kč
Depilace nohou celých 450 Kč
Depilace rukou po lokty 190 Kč
Depilace rukou celých 290 Kč
Ošetření rukou,
maska, termozábal
při kosmetickém ošetření: 90 Kč
samostatně: 200 Kč