Kosmetický salon Kafková

Renáta Kafková, DiS.

NOVINKA - LASH FILLER

Natočení a zesílení přírodních řas

LASH FILLER je inovativní proces natočení a zesílení přírodních řas. Tato špičková italská technologie byla vyvíjena 3 roky na základě nejnovějších poznatků v oblasti natáčení řas. Lash Filler je revoluční, jemná a velmi účinná péče. Řasy mají po aplikaci zdravý a hedvábný vzhled. Příjemným bonusem navíc je obarvení řas.

Díky klinickým testům na vědeckém institutu v Miláně garantuje svůj účinek:

  1. Zesílení průměru řasy až o 24 % (během tří aplikací)
  2. Natočení řas až o 31 % výraznější (po jedné aplikaci)
  3. Posílení obsahu skutečného keratinu a dodání trojregeneračního komplexu

Lash filler nabízí řešení pro:

  • příliš rovné řasy či příliš povislé
  • řasy neuspořádané, křížící se
  • řasy jemné, vyžadující posílení a regeneraci
  • řasy dlouhé a nepoddajné
  • dlouhodobý efekt s minimální starostí
  • design a vytvarování očí
Lash Filler

Celková doba aplikace je 60 až 90 minut.
Cena jedné aplikace 800 Kč
 


Permanentní prodloužení řas

Permanentní 3D prodlužování a zahušťování řas

Díky vrstvení získáte ještě hustší řasy

Permanentní 3D prodlužování a zahušťování řas je nejmodernější metoda k získání maximálně hustých a dlouhých řas. S nimi bude váš pohled naprosto dokonalý i bez líčení, a přitom bude vypadat přirozeně.

3D metoda znamená, že se umělé řasy lepí přímo na řasu přírodní jako u klasické metody, ale navíc se vrství. Na oku je jich tedy 3 x více. Umělé řasy jsou ultra lehké, nemusíte se tedy bát zbytečného zatížení víčka. Jsou bezpečné a bez problémů je nosí i ženy s kontaktními čočkami. Vzhledem k odrůstání, doporučujeme doplnění řas za 2 - 5 týdnů. První aplikace řas trvá přibližně 1 - 2 hodiny (dle množství vlastních řas). Doplnění po 2 týdnech cca 40 minut a doplnění po 3 - 4 týdnech asi 1 hodinu.

Prodlužování řas metodou řasa na řasu

Permanentní prodloužení řas je novým způsobem jak prodloužit, natočit a zhustit vaše řasy. Oproti klasické řasence nebo nalepovacím řasám je permanentní prodloužení dlouhodobým řešením, které vám nejen zjednoduší péči o vaše řasy, ale na rozdíl od řasenky je prodlouží.

Permanentní prodloužení řas vypadá naprosto přirozeně. To je dáno metodou, která spočívá aplikací náhradních řas přímo řasa na řasu. I když jsou vaše řasy nevýrazné, tak díky této metodě získáte dlouhé a husté řasy nebo řasy délky či barvy dle vašeho přání.

Aplikace permanentního prodloužení řas

Náhradní řasy mohou mít různou délku, tvar prohnutí a dokonce mohou mít i různé barvy. Před samotnou aplikací je nutné vlastní řasy důkladně odlíčit, aby se nové řasy bez problému spojily s původními.

V mém salonu využívám k permanentnímu prodloužení řas speciální lepidlo, které je hypoalergenní a přímo určeno na takovéto použití a má dlouhodobý lepící efekt. Nemusíte se obávat vedlejších účinků či jakéhokoliv působení na zdraví. Má práce je přesná a lepidlo aplikuji jen tam, kde je potřeba.

Kvalita permanentně prodloužených řas

Prodloužené řasy mají dlouhou výdrž. Přibližně za tři měsíce dochází k vypadnutí vlastní řasy a na jejím místě začne růst nová. Proto je vhodné prodloužené řasy včas doplňovat – cca po třech až čtyřech týdnech.

Kvalita permanentního prodloužení řas také závisí na kosmetičce, která takto řasy upravuje. Dokážu vám doporučit vhodný typ, délku a konečnou hustotu řas. Vše samozřejmě záleží na vašem přání. Každopádně díky této bezpečné metodě permanentního prodloužení řas je každá žena více svůdnější.

Ceník permanentního prodloužení řas

Prodloužení metodou řasa na řasu
Prvotní aplikace
Čas: 1,5 - 2 hodiny
1200 Kč
Doplnění řas do 2 týdnů400 Kč
Doplnění řas do 3 týdnů500 Kč
Doplnění řas do 4 týdnů600 Kč
Od pátého týdne při dobrém stavu řas 800 Kč nebo aplikace nového setu 1000 Kč
Prodloužení řas metodou 3D
Prvotní aplikace1600 Kč
Doplnění do 2 týdnů500 Kč
Doplnění do 3 týdnů650 Kč
Doplnění do 4 týdnů750 Kč
Od pátého týdne při dobrém stavu řas 1000 Kč nebo aplikace nového setu 1400 Kč
Doplňkové služby
Nalepení kamínkuZdarma
Aplikace barevných řasZdarma
Barvení řas80 Kč
Úprava obočí70 Kč
Barvení obočí80 Kč

Objednejte si permanentní prodloužení řas ještě teď!